www.BetonSzczecin.pl

BETON SZCZECIN

BETON TOWAROWY SZCZECIN - ZAMÓW - TEL. 502 620 705


Potrzebujecie Państwo najlepszej jakości betonu, który oferuje firma nie ograniczająca się wyłącznie do jego produkcji, lecz świadcząca kompleksowe usługi w tym zakresie? Pragniecie nawiązać współpracę z firmą, która zajmie się nie tylko wyprodukowaniem dla Was najlepszej mieszanki betonowej, ale również jej transportem na wskazane miejsce oraz pompowaniem? W takim razie jesteście w odpowiednim miejscu i o odpowiednim czasie, bowiem nasza firma oferuje wszystkie te usługi gwarantując Wam przede wszystkim zadowolenie i satysfakcję z wykonanych usług i jakości betonu.

Pompowanie betonu to proces bardzo ważny, podczas którego niezbędne jest zachowanie się w odpowiedni sposób – chodzi nie tylko o wypompowanie betonu w odpowiednie miejsce i w odpowiedni sposób, lecz przede wszystkim zachowanie się zgodnie z normami bezpieczeństwa względem znajdujących się na budowie osób. Do pompownia stosujemy specjalistyczne maszyny, które mają bardzo dobry zasięg i są w stanie dotrzeć we wskazane miejsce bez najmniejszych problemów.

       Pompowanie betonu Szczecin i okolice     Pompowanie betonu Szczecin i okolice     Pompowanie betonu Szczecin i okolice

Dlaczego my?

  • wieloletnie doświadczenie
  • wielu zadowolonych klientów
  • pozytywne opinie
  • wykwalifikowani specjaliści
  • wysokiej jakości produkty
  • duży wybór w kwestii klas i rodzajów betonu 

Oprócz powyższych, oferujemy również fachowe doradztwo. To bardzo ważne, aby dobrać beton nie tylko względem potrzeb finansowych, ale przede wszystkim, aby był on dobrany do konkretnego miejsca i warunków, aby spełniał on swoje zadanie najlepiej jak tylko jest to możliwe.

Serdeczne zapraszamy do kontaktu – nasi pracownicy z pewnością odpowiedzą na wszelkie pytania!