www.BetonSzczecin.pl

BETON SZCZECIN

BETON TOWAROWY SZCZECIN - ZAMÓW - TEL. 502 620 705


Beton to jeden z najbardziej istotnych elementów konstrukcyjnych każdego budynku, bez względu na to czy chodzi o budynek prywatny czy na przykład o budynek komercyjny. W każdym wypadku zastosowanie nieodpowiedniej, a więc nie charakteryzującej się odpowiednią jakością i zastosowaniem dobrym materiałów mieszanki betonowej może skutkować problemami znacznie szybciej niż się wydaje, na przykład podczas pierwszej zimy. Aby tego uniknąć konieczne jest nawiązanie współpracy z firmą, która oferuje produkty najlepszej jakości i charakteryzuje się doświadczenie w tego rodzaju usługach, świadcząc je kompleksowo.

Nasza firma z pewnością spełni wszystkie Państwa oczekiwania, a co najważniejsze z pewnością będziemy w stanie zaoferować Wam odpowiedni beton do Waszych potrzeb, bowiem posiadamy ich różne rodzaje.

       Beton na obiekty komercyjne i wszelkie budowle Szczecin i okolice     Beton na obiekty komercyjne i wszelkie budowle Szczecin i okolice     Beton na obiekty komercyjne i wszelkie budowle Szczecin i okolice 

Dlaczego my?

  • profesjonalizm
  • doświadczenie
  • dobre opinie
  • wysokiej jakości sprzęt i składniki betonu
  • kompleksowe usługi, w tym transport i pompowanie

Decydując się na współpracę z nami otrzymacie Państwo nie tylko beton odporny na mróz bądź korozję, beton ciężki lub lekki w atrakcyjnej cenie, lecz przede wszystkim możecie liczyć na fachowe doradztwo, abyście nie mieli możliwości na kupno nieodpowiedniego betonu, a co najgorsze słabej jakości. Nasz beton charakteryzuje wysoka odporność i wytrzymałość – jest on bardzo odporny na ściskanie, a o jego wytrzymałości decyduje oczywiście klasa betonu. Posiadamy beto w kilku klasach, między innymi B5, B7,5, B10, B15, B20, B25, B30, B35, B40 – każdy znajdzie u nas coś odpowiedniego do swoich potrzeb. 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!