www.BetonSzczecin.pl

BETON SZCZECIN

BETON TOWAROWY SZCZECIN - ZAMÓW - TEL. 502 620 705


Wybór odpowiedniego rodzaju betonu do konkretnych potrzeb to niestety nie taka prosta sprawa jak się wydaje. W związku z tym niezbędne jest skorzystanie z pomocy specjalistów, którzy dobiorą go nie tylko pod względem cenowym, tak, aby nie nadwerężać portfela, lecz przede wszystkim pod kątem jakości, bo to powinno i na szczęście ma dla ludzi coraz większe znaczenie.

My oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie betonu, począwszy do jego profesjonalnej produkcji i stosowania nowoczesnych metod, poprzez jego transport oraz pompowanie. Oferujemy różne klasy betonu, co ma wpływ na jego jakość i wytrzymałość, jak również różne typy, w tym właśnie beton ciężki

Czym charakteryzuje się beton ciężki? 

Beton ciężki jest to beton produkowany na bazie specjalistycznego wypełniacza, którym może być na przykład kruszywo barytowe albo takie, z udziałem minerałów żelaza. Taki produkt wykorzystuje się w szczególności do budowy pomieszczeń o charakterze osłonowym, a więc na przykład takich gdzie konieczna jest ochrona przed szkodliwym promieniowaniem.

       Beton ciężki Szczecin i okolice     Beton ciężki Szczecin i okolice     Beton ciężki Szczecin i okolice

Charakterystyczne cechy ciężkiego betonu:

  • ochrona przed promieniowaniem
  • połączenie funkcji osłonowej i konstrukcyjnej
  • oszczędność materiałów
  • odporność na podwyższoną temperaturę
  • możliwość kształtowania brył w dowolny sposób

Taki beton najczęściej stosuje się w przypadku szpitali onkologicznych, elektrowni atomowych czy też jednostek naukowo-badawczych. Jeśli potrzebujecie Państwo betonu tego typu i doradztwa w tym zakresie, zapraszamy!