www.BetonSzczecin.pl

BETON SZCZECIN

BETON TOWAROWY SZCZECIN - ZAMÓW - TEL. 502 620 705


Produkcja betonu towarowego musi przebiegać przede wszystkim zgodnie z konkretnymi zasadami oraz normami, aby móc stworzyć beton, któremu należą się odpowiednie certyfikaty jakości oraz atesty. Aby tak było beton musi być wytwarzany w nowoczesnych węzłach betoniarskich, które zazwyczaj sterowane są komputerowo i co najważniejsze, muszą charakteryzować go najwyższej jakości składniki. Tylko taki beton powinien znajdować się w ofercie na obecnym rynku produktów budowlanych i tylko taki beton oferujemy Państwu z naszej strony. Beton towarowy jaki dla Państwa przygotowaliśmy charakteryzują właśnie powyższe cechy, ale to nie wszystko – to dopiero początek.

Dlaczego my?

  • najwyższa jakość betonu
  • atrakcyjne ceny
  • wieloletnie doświadczenie
  • różne rodzaje betonu w ofercie
  • różnorodność klas betonu: B5, B7,5, B10, B15, B20, B25, B30, B35, B40
  • betony odporne na mróz i korozję
  • beton odporny na ściskanie

      Produkcja betonu Szczecin i okolice     Produkcja betonu Szczecin i okolice     Produkcja betonu Szczecin i okolice

Oferujemy również fachowe doradztwo, abyście mieli państwo pewność, że wybraliście odpowiedni, najlepszy rodzaj betonu nie tylko ze względu na kwestie finansowe, ale przede wszystkim względem potrzeb i spokoju na lata.

Wykorzystywanie nowoczesnych technologii i komputerów do tworzenia mieszanek betonowych ma na celu minimalizację czynnika ludzkiego, a więc możliwość doprowadzenia do błędów. Oprócz tego, możliwe jest również wytwarzanie betonu w warunkach zimowych – wszystko dla Państwa, by spełnić Wasze oczekiwania.  

Jeśli szukacie firmy ze Szczecina lub okolic, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszej firmy oraz kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.