www.BetonSzczecin.pl

BETON SZCZECIN

BETON TOWAROWY SZCZECIN - ZAMÓW - TEL. 502 620 705


Miarą profesjonalnej firmy, która zajmuje się produkcją betonu towarowego jest nie tylko jego wytworzenie zgodnie z obowiązującymi normami czy też posiadanie certyfikatów jakości oraz atestów, aczkolwiek oczywiście ma to bardzo istotne znaczenie. Bardzo istotne są również dodatkowe usługi świadczone przez betoniarnię, między innymi transport czy samo pompowanie betonu bądź kwestie doradcze. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w tym zakresie.

Decydując się na współpracę z nami możecie Państwo liczyć na:

  • kupno najlepszej jakości betonu
  • transport betonu
  • pompowanie betonu
  • doradztwo

       Transport betonu Szczecin i okolice     Transport betonu Szczecin i okolice     Transport betonu Szczecin i okolice 

Naszą firmę charakteryzuje wieloletnie doświadczenie nie tylko w kwestii produkcji betonu, ale również w sferze transportu i pompowania. Jeśli potrzebujecie Państwo konkretnej ilości specjalistycznego betonu towarowego, o konkretnych parametrach w ustalonym czasie możecie mieć pewność, że zostanie on przywieziony na czas w wyznaczone miejsce. Nasi specjaliści przywiozą beton i wypompują go tam, gdzie jest to koniczne bardzo sprawnie i bez jakichkolwiek problemów.

Dlaczego my?

Wybierając współpracę właśnie z nami możecie Państwo liczyć również na bardzo korzystne rabaty na przykład podczas długotrwałej współpracy czy też nasze doradztwo. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas, czekając na Wasze zamówienia i zgłoszenia. Transport betonu odbywa się wyspecjalizowanymi samochodami, które posiadają specjalistyczny ku temu sprzęt. Nie tylko wykonujemy swoje zadanie w szybkim tempie, ale robimy to przede wszystkim zachowując bezpieczeństwo osób znajdujących się na budowie.  

Serdecznie zapraszamy do współpracy!