www.BetonSzczecin.pl

BETON SZCZECIN

BETON TOWAROWY SZCZECIN - ZAMÓW - TEL. 502 620 705


Zastanawiacie się Państwo nad wyborem konkretnego rodzaju betonu? Interesuje Was przede wszystkim beton lekki, ale nie macie pewności, czy rzeczywiście będzie on lepszy niż na przykład beton ciężki? Jaka jest różnica między tymi rodzajami betonu i który z nich będzie lepszy dla Waszych potrzeb? Samodzielnie nigdy nie dojdziecie Państwo do odpowiednich wniosków, a nawet jeśli to istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie dokonacie odpowiedniego wyboru z powodu nieodpowiedniej wiedzy. Nie musicie się tym jednak przejmować i nie musicie wiedzieć o betonie wszystkiego – wystarczy, że zgłosicie się do nas, a odpowiemy na wszystkie pytania i razem z pewnością dobierzemy odpowiedni rodzaj betonu.

A czym jest beton lekki?

Podstawową cechą betonu lekkiego ja sama nazwa wskazuje jest niewielki ciężar, w stosunku do innych rodzajów betonów. Posiada on również bardzo dobre właściwości termoizolacyjne czy akustyczne, w związku z czym nie ma konieczności zamartwiania się o ten właśnie aspekt. Ten beton tworzy się na bazie styropianu jak również na bazie tworzysz sztucznych, z których najbardziej popularny jest obecnie kremazyt.

       Beton lekki Szczecin i okolice     Beton lekki Szczecin i okolice     Beton lekki Szczecin i okolice

Jego cechy charakterystyczne to:

  • odciążenie konstrukcji
  • izolacja akustyczna
  • właściwości termoizolacyjne

Beton o takich właściwościach, wykonany używając ku temu najnowocześniejszych technologi i i wykonany z najlepszej jakości materiałów możecie zamówić właśnie u nas. Świadczymy kompleksowe usługi w tym zakresie, oferując również transport oraz pompowanie.

Zapraszamy serdecznie!!